пʼятниця, 26 червня 2026 р.

Поговоримо про емоції




Чи можна уявити собі людину, яка ніколи не плаче, не сміється, не сердиться? Мабуть, таких людей немає. Наше життя складається з емоцій - позитивних і негативних. Виявляти свої почуття є цілком нормально. Важливо лише навчитися розуміти свої емоції та справлятися з негативними переживаннями.
Саме це і стало темою нашого відвертого діалогу із підлітками. Ми говорили про важливість емоцій у житті людини, вчилися керувати негативними емоціями за допомогою різноманітних вправ та практик. Також учасники грали в ігри «Дзеркало», «Настрій», «Норм-Стрьом».

Немає коментарів:

Дописати коментар