До Всесвітнього дня навколишнього середовища для учнів 2-Б класу КЗ «Гайворонський ліцей № 2» (кл. Наталя Мараховська) проведено пізнавальний та цікавий захід, присвячений охороні природи.
Діти взяли активну участь в іграх «Можна – не можна» та «Уяви себе», розв'язували ситуативні вправи, вчилися правильно поводитися на природі та дізнавалися, як кожен із нас може допомогти зберегти довкілля.
Особливу увагу приділили тваринному світу. Діти із захопленням говорили про тварин, їхню роль у природі та про те, чому важливо берегти все живе на нашій планеті.
Разом ми дійшли важливого висновку: людина є невід'ємною частиною природи. Від стану навколишнього середовища залежить життя рослин, тварин і самої людини. Якщо зникатиме живий світ, під загрозою опиниться і людство. Саме тому так важливо з дитинства виховувати любов до природи, дбайливе ставлення до неї та відповідальність за свої вчинки.






Немає коментарів:
Дописати коментар