пʼятниця, 26 червня 2026 р.

 Малюнок «Дихання вільних гір» Ростислава Пустовойта 

⭐️ здобув ІІ місце в обласному турі Міжнародного екологічного конкурсу дитячого малюнка «Майбутнє планети у наших руках!». Ростислава нагороджено Грамотою та цінним подарунком від Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Шевченка.
Софія Хитрук🌟 здобула І місце у цьому ж конкурсі і також отримала Грамоту та подарунок від Кіровоградська обласна бібліотека для дітей ім.Т.Шевченка.
Софія ⭐️ ⭐️ та Ростислав ⭐️ ⭐️ навчаються образотворчого мистецтва під керівництвом Галина Никитчук, яка очолює любительське об’єднання «Дивосвіт», що діє при КЗ «Центр культури і дозвілля».
Щиро вітаємо наших талановитих юних художників із заслуженими перемогами та дякуємо їм за наполегливість, творчість і активну участь у конкурсі.
Ми тримаємо за вас кулачки та бажаємо стати призерами фінального етапу конкурсу!
Особливу подяку висловлюємо Галині Геннадіївні за натхненну працю та підтримку юних талантів . Саме завдяки Вашому професіоналізму, щирій любові до мистецтва юні таланти розкривають свої здібності й досягають високих результатів.
Пишаємось вами та бажаємо нових звершень і натхнення! ⭐️ ⭐️ ⭐️

Немає коментарів:

Дописати коментар